Novinky

27.05.2021 https://ddmslavicin.iddm.cz/prihlaseni

Přihlášení do klientského centra DDM Slavičín.

19.08.2020 https://slavicinddm.rajce.idnes.cz/

Fotogalerii najdete na rajčeti DDM .

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 12

POBYTOVÝ TÁBOR RETASO

03.07.2021 HNED PO PŘÍJEZDU NA HORNÍ BEČVU, KDE TÁBOR SÍDLÍ SE DĚTI UBYTUJÍ V PROSTORNÝCH A ÚTULNÝCH, ZDĚNÝCH CHATKÁCH. STAV CHATEK JE HYGIENICKY NEZÁVADNÝ. STRAVOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO. TÁBORNÍCI JSOU ROZDĚLENI DO ODDÍLŮ. VEDOUCÍ SE DĚTEM VĚNUJÍ, JSOU ZODPOVĚDNÍ ZA PROGRAM A ÚČASTNÍ SE S NIMI VŠECH PROBÍHAJÍCÍCH AKCÍ. DĚTEM TÁBOR NABÍDNE ZÁBAVU, HRY A SOUTĚŽE. PÁR TVOŘIVÝCH CHVILEK, VÝLETY, STEZKU ODVAHY, NOVÉ KAMARÁDY A SPOUSTU ZÁŽITKŮ.

PŘÍM. TÁBOR - HARRY POTTER-FÉNIXŮV ŘÁD

Obsazeno

12.07.2021 TÁBOR MÁ KOUZELNÉ ZAMĚŘENÍ TAKŽE URČITĚ DĚTI ZAŽIJÍ SPISTU NEVYSVĚTLITELNÝCH VĚCÍ A DÁLE NABÍZÍ DNY NABITÉ HRAMI, SOUTĚŽEMI, VÝLETY. S VEDOUCÍMI ZAŽIJETE SPOUSTU ZÁBAVY. O DNECH KDY SE POJEDE NA VÝLET NEBO BUDE ZVLÁŠTNÍ PROGRAM, VÁS BUDEME DEN PŘEDEM INFORMOVAT. DĚTI SI PŘINESOU PŘEZŮVKY, PITÍ, SVAČINU A HLAVNĚ DOBROU NÁLADU. TÁBOR JE FINANČNĚ PODPOŘEN Z PROJEKTU. OBĚD ZAJIŠTĚN.

TÁBOR LOUČKA - SPORTOVNÍ TÝDEN

Obsazeno

12.07.2021 DĚTI SE SEJDOU NA ŠATNÁCH V LOUČCE, KDE BUDOU PROBÍHAT TÁBOROVÉ AKTIVITY, SOUTĚŽE, HRY, TVOŘENÍ. NEBUDE CHYBĚT ANI VÝLET A MÍSTNÍ VÝBORNÁ ZMRZLINA. S NAŠIMI VEDOUCÍMI ZAŽIJETE HODNĚ ZÁBAVY. DĚTI SI BUDOU NOSIT PŘEZŮVKY, PITÍ A SVAČINKU. OBĚD ZAJIŠTĚN.

PŘÍM. TÁBOR - VZHŮRU ZA DOBRODRUŽSTVÍM

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 TÁBOR MÁ TÉMATICKÉ ZAMĚŘENÍ A DÁLE NABÍZÍ DNY NABITÉ HRAMI, SOUTĚŽEMI, VÝLETY, KOUPÁNÍM. S VEDOUCÍMI ZAŽIJETE SPOUSTU ZÁBAVY. O DNECH KDY SE POJEDE NA VÝLET A KOUPALIŠTĚ, VÁS BUDEME DEN PŘEDEM INFORMOVAT. DĚTI SI PŘINESOU PŘEZUVKY, PITÍ, SVAČINU. OBĚD ZAJIŠTĚN. TÁBOR JE FINANČNĚ PODPOŘEN Z PROJEKTU.

PŘÍM. TÁBOR MŠ-SNĚHURKA A 7 TRPASLÍKŮ

Obsazeno

26.07.2021 Děti se scházejí v DDM denně, a to od 6.30h. do 8.00 h., již po snídani, pohyb dětí po DDM je zásadně v přezůvkách. Děti v DDM dostanou 2 svačiny (dopolední, odpolední) a dostatek pití na celý den, před výletem budou informováni o všem potřebném. Je možnost si uložit své potraviny do ledničky zařízení / v případě bezlepkového stravování/.Prosím dávejte dětem sportovní oblečení i obutí, pokrývku hlavy, pláštěnku a věci na spaní. Děti mají denně sebou spacák, polštář, plyšáka - pro odpočinek po obědě, vše si nechají v DDM celý týden. Denní program končí vždy v 15.30 hodin.. Oběd zajištěn. TÁBOR JE FINANČNĚ PODPOŘEN Z PROJEKTU.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - VÝTVARNÝ ATELIÉR

26.07.2021 TÁBOR MÁ TVOŘIVÉ ZAMĚŘENÍ A DÁLE NABÍZÍ DNY NABITÉ HRAMI, SOUTĚŽEMI, VÝLETY. S VEDOUCÍMI ZAŽIJETE SPOUSTU ZÁBAVY. O DNECH KDY SE POJEDE NA VÝLET, VÁS BUDEME DEN PŘEDEM INFORMOVAT. DĚTI SI PŘINESOU PŘEZUVKY, PITÍ, SVAČINU. OBĚD ZAJIŠTĚN. TÁBOR JE FINANČNĚ PODPOŘEN Z PROJEKTU.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - LETEM SVĚTEM

02.08.2021 TÁBOR MÁ TÉMATICKÉ ZAMĚŘENÍ A DÁLE NABÍZÍ DNY NABITÉ HRAMI, SOUTĚŽEMI, VÝLETY, KOUPÁNÍM. S VEDOUCÍMI ZAŽIJETE SPOUSTU ZÁBAVY. O DNECH KDY SE POJEDE NA VÝLET A KOUPALIŠTĚ, VÁS BUDEME DEN PŘEDEM INFORMOVAT. DĚTI SI PŘINESOU PŘEZUVKY, PITÍ, SVAČINU. OBĚD JE ZAJIŠTĚN. TÁBOR JE FINANČNĚ PODPOŘEN Z PROJEKTU.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR MŠ- MICKEY A MINNIE

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 Děti se scházejí v DDM denně, a to od 6.30h. do 8.00 h., již po snídani, pohyb dětí po DDM je zásadně v přezůvkách. Děti v DDM dostanou 2 svačiny (dopolední, odpolední) a dostatek pití na celý den, před výletem budou informováni o všem potřebném. Je možnost si uložit své potraviny do ledničky zařízení / v případě bezlepkového stravování/.Prosím dávejte dětem sportovní oblečení i obutí, pokrývku hlavy, pláštěnku a věci na spaní. Děti mají denně sebou spacák, polštář, plyšáka - pro odpočinek po obědě, vše si nechají v DDM celý týden. Denní program končí vždy v 15.30 hodin.. Oběd zajištěn. TÁBOR JE FINANČNĚ PODPOŘEN Z PROJEKTU.

TÁBOR LOUČKA - ROBINSONOVA CESTA

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 DĚTI SE SEJDOU NA ŠATNÁCH V LOUČCE, KDE BUDOU PROBÍHAT TÁBOROVÉ AKTIVITY, SOUTĚŽE, HRY, TVOŘENÍ. NEBUDE CHYBĚT ANI VÝLET A MÍSTNÍ VÝBORNÁ ZMRZLINA. S NAŠIMI VEDOUCÍMI ZAŽIJETE HODNĚ ZÁBAVY. DĚTI SI BUDOU NOSIT PŘEZŮVKY, PITÍ A SVAČINKU. OBĚD ZAJIŠTĚN.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - LETNÍ FIČÁK

09.08.2021 TÁBOR MÁ TÉMATICKÉ ZAMĚŘENÍ A DÁLE NABÍZÍ DNY NABITÉ HRAMI, SOUTĚŽEMI, VÝLETY. S VEDOUCÍMI ZAŽIJETE SPOUSTU ZÁBAVY. O DNECH KDY SE POJEDE NA VÝLETY, VÁS BUDEME DEN PŘEDEM INFORMOVAT. DĚTI SI PŘINESOU PŘEZUVKY, PITÍ, SVAČINU. OBĚD ZAJIŠTĚN. TÁBOR JE FINANČNĚ PODPOŘEN Z PROJEKTU.

PŘÍM. TÁBOR - CESTA DO KOUZELNÉ ZEMĚ

Přijímáme náhradníky

16.08.2021 TÁBOR MÁ TÉMATICKÉ ZAMĚŘENÍ A DÁLE NABÍZÍ DNY NABITÉ HRAMI, SOUTĚŽEMI, VÝLETY. S VEDOUCÍMI ZAŽIJETE SPOUSTU ZÁBAVY. O DNECH KDY SE POJEDE NA VÝLETY, VÁS BUDEME DEN PŘEDEM INFORMOVAT. DĚTI SI PŘINESOU PŘEZUVKY, PITÍ, SVAČINU. OBĚD ZAJIŠTĚN. TÁBOR JE FINANČNĚ PODPOŘEN Z PROJEKTU.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - LETNÍ OLYMPIÁDA

23.08.2021 TÁBOR MÁ SPORTOVNÍ ZAMĚŘENÍ A DÁLE NABÍZÍ DNY NABITÉ HRAMI, SOUTĚŽEMI, VÝLETY. S VEDOUCÍMI ZAŽIJETE SPOUSTU ZÁBAVY. O DNECH KDY SE POJEDE NA VÝLETY, VÁS BUDEME DEN PŘEDEM INFORMOVAT. DĚTI SI PŘINESOU PŘEZUVKY, PITÍ, SVAČINU. OBĚD ZAJIŠTĚN. TÁBOR JE FINANČNĚ PODPOŘEN Z PROJEKTU.

Filtry

červen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30