Novinky

30.03.2021 Pohádkové stezky pro děti

Ahoj náš dětský kamaráde, připravili jsme pro Tebe 3 zábavné stezky , kde je najdeš? V zámeckém parku, na cyklostezce a v lesíku směrem k Hájenkám. S výsledky se zastav v DDM a vyzvedni si odměnu:-). Stezky budou v provozu do konce dubna.

30.03.2021 UPOZORNĚNÍ O PROVOZU DDM PŘES VELIKONOCE:

Ve čtvrtek 1.4.2021 bude probíhat v DDM velikonoční tvoření- pouze pro děti, rodičů z určených povolání. V pátek 2.4. a v pondělí 5.4. bude DDM uzavřen. V úterý opět začne provoz.

30.03.2021 SOUTĚŽ

A máme tady další soutěž nazvanou“ Dubnové jarní tvoření“, pro děti, které jsou kreativní a rády tvoří. Vaším úkolem bude různými technikami vytvořit, namalovat, nakreslit, poskládat cokoli vás napadne s jarní tematikou. Jarní kytky, probouzející se přírodu, ale klidně můžete nakreslit i sebe při hře venku. Fantazii se meze nekladou. Se svým dílkem se přijďte pochlubit do DDM. Pro všechny děti, které nám donesou obrázky je samozřejmě připravena zasloužená odměna. A pozor – každá soutěž bude vyhodnocena zvlášť! Čili, stezky mají své odměny a výtvory taktéž. Nezapomeňte uvést jméno, příjmení a věk. Hodnotit se bude dle kategorií. Začínáme od 1.dubna do 30.dubna.

HYGIENICKÁ PRAVIDLA PRO ÚČASTNÍKY ZV ŠK. ROK 2020/2021